Zabieg plastyczny na brwi a blizny

Witam będę miał 8 marca zabieg plastyczny na lewej brwi czy zagoi mi się to do 15 kwietnia bo jestem zaproszony na wesele? Na tej brwi miałem szyte 4 razy rozwalone po upadku w trakcie ataku epilepsji .

Ciężko jest zagwarantować Panu, że blizna po zabiegu nie będzie mocno widoczna, bo na pewno będzie jeszcze stosunkowo świeża. Powinna juz być zagojona i oczywiście bez szwów ale będzie jeszcze czerwona. Najlepiej mógłby sie wypowiedzieć chirurg, który to będzie wykonywał bo zna zakres zabiegu.