Zabieg podwiązania jajowodów przy nerwicy depresyjnej

Witam, od 3 lat leczę się na nerwicę depresyjną. Przez swoja chorobę straciłam słuch i władanie w prawej stronie ciała. Słuch odzyskany, sprawnośc w ręce wróciła, jeszcze ćwiczę nogę (wcześniej siedziałam 2 lata na wózku inwalidzkim, teraz poruszam się za pomocą kul). Mam problemy z kręgosłupem i prawym kolanem. Mam 38 lat i jedno dziecko, raczej nie będziemy z mężem starac się o potomstwo. Czy w związku z powyższym mogę starac się o zabieg podwiązania jajowodów u swojego ginekologa?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W Polsce przeprowadzenie takiego zabiegu jest niezgodne z prawem.