Zabieg redukujący cellulit typu II lub III

Witam! Mam do Państwa pytanie .Jestem 28- latką, genetycznie obciążoną przewlekła niewydolnością żylną,z cellulitem typu II nawet III stopnia. Moja waga to 57 km przy wzroście 165.Prowadzę zdrowy styl życia,tz.moja dieta bogata jest w antyoksydanty,falwonoidy,chude mięso ,nabiał,nie jem produktów wysoko przetworzonych .Korzystam z basenu oraz ćwiczę .Jakiego typu zabieg redukujący cellulit byłby dla mnie jednocześnie bezpieczny i skuteczny?Będę wdzięczna za pomoc.

Witam
Moim zdaniem jednym z najlepszych zabiegów dla Pani będzie karboksyterapia. Działa ona na wszystkie składowe cellulitu, jak również poprawia przepływ krwi w naczyniach żylnych oraz limfatycznych. Jest zabiegiem bardzo bezpiecznym oraz polecanym przy niewydolności żylnej i tendencji do obrzęków. Dodatkowo można wykonać mezoterapię, np. najnowszym preparatem Alidya.
niewskazane są wszystkie zabiegi podgrzewające oraz wykorzystujące podciśnienie.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska

Dobrze, że Pani stara się zdrowo żyć, to bardzo pomaga w kuracji. Niestety walka z cellulitem jest trudna, złożona i polega najczęściej na zestawie zabiegów, w który to mogą wchodzić np. masaże, endermologia, fale radiowe i pole magnetyczne, mezoterapia. Cykl zabiegów jest ustalany indywidualnie w zależności od obrazu klinicznego. Po wstępnym cyklu zabiegi należy co jakiś czas powtarzać.