Zabieg rekonstrukcyjny z przeszczepem WPSPG

Witam. Co oznacza sformułowanie - zabieg rekonstrukcyjny z przeszczepem WPSPG ? Czy to jest grubość skóry ? I jak się goi skóra po pobraniu takiego fragmentu / Pozdrawiam !

Szanowny Panie,

skrót WPSPG należy rozumieć jako "wolny przeszczep skóry pośredniej grubości", który pobiera się przy pomocy specjalnego urządzenia rozszczepiającego skórę, której część pozostaje w miejscu pobrania przeszczepu.
Gojenie miejsca pobrania odbywa się pod opatrunkiem i polega na samoistnym pokryciu sie rany naskórkiem. Trwa ok. 10-12 dni.

Z poważaniem - dr T. Matuszewski