Zabieg skleroterapii a poprawa sprawności fizycznej

WITAM, mam niewydolność żylna nóg. Czy po wykonaniu zabiegów skleroterapii odczuję efekt poprawy np. w czasie uprawiania sportu (piłki nożnej) i w jakim stopniu niewydolność żylna nóg może wpływać na moją sprawność fizyczną i kondycję . Pozdrawiam

Witam.
Z pewnością po zlikwidowaniu żylaków nastąpi poprawa krążenia krwi żylnej w nogach. Zmniejszenie zastoju krwi powinno dać odczucie lekkości nóg, ustąpienia dolegliwości bólowych, skurczy nocnych itp. Moim zdaniem nie będzie to miało aż tak dużego wpływu na sprawność fizyczną, ale z pewnością poprawi Pana samopoczucie.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska