Zabieg trwałego usunięcia przebarwień na skórze

mam 34 lata.mam przebarwienia na twarzy. chyba po -zelixa-. po 2 ciąży wystąpiły również pod nosem oraz pod oczami. a od kilku dni zauważyłam że również na prawej ręce-dłoń, nadgarstek. bardzo jest to szpecące zwłaszcza, że na twarzy nie mogę niczym ich zakryć-żaden podkład sobie z tym nie radzi. czy istnieje jakaś możliwość trwałego usuniecia tych zmian. mam już dość ciągłego gapienia się na moje czoło i komentarzy typu-ale ty masz plamy. proszę o pomoc

Szanowna Pani,
Arcy-skutecznym zabiegiem jest w takiej sytuacji COSMELAN. Jest to zabieg który w 90% przypadkach usuwa przebarwienia prawie całkowicie.
Zabieg przeprowadza specjalista z wieloletnim doświadczeniem, który uprzednio sprawdza, czy przebarwienia kwalifikują się do tego właśnie zabiegu - lub ja - lekarz.
Proszę pamiętać, że po zabiegu zalecane jest przebywanie w domu do około 10 dni ze względu na to, że skóra po zmyciu maski leczniczej jest bardzo podrażniona i zaczerwieniona. Oczywiście nie ma przeciwwskazań aby z domu wychodzić lecz jest to pewien dyskomfort.
W razie dalszych pytań proszę o kontakt: instytut@medyczne-fbi.pl.
Z poważaniem
lek.med Klaudia Zwiorek-Chech

Wizytę należy rozpocząć od konsultacji u dobrego dermatologa lub lekarza medycyny estetyczne. Pani skora zostanie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejesze zabiegi usunięcia, spłycenia przebarwień. Najczęściej stosowanymi zabiegi na przebarwienia są peelingi medyczne, jeśli nie ma Pani cery naczyniowej to można te zabiegi połączyć z mikrodermabrazją .

Podstawą jest osobista konsultacja u lekarza medycyny estetycznej czy dermatologa. Jest wiele metod walki z przebarwieniami. Czy usuną je na stałe ? Osoby ze skłonnością do przebarwień mogą mieć z tym problem. Przebarwienia u niektórych wracają. Ważne jest aby po zabiegach np z użyciem peelingów stosować często nawet co 2 godziny kremy z filtrem +50spf. Dobrym peelingiem jest wspomniany wcześniej Cosmelan lub Perfect peel,
Pozdrawiam,
Katarzyna Mudel