Zabieg usunięcia górnej ósemki

Dzień dobry. 4 miesiące temu miałam zabieg usunięcia górnej ósemki. Czy to normalne, że nadal odczuwam ból przy gryzieniu tamtą stroną, a z boku dziąsła jest jakby narosł lub rozszerzony wyrostek zębodolowy.

Witam serdecznie,
Nie jest to normalny przebieg gojenia. Warto udać się do lekarza, który wykonywał zabieg, w celu odpowiedniej diagnostyki co jest przyczyną dolegliwości.