Zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego i ucisk w okolicy wątroby

Panie Doktorze mam pytanie mialem zabieg usuniecia pecherzyka zolciowego 2 marca trzymam diete watrobowa a mimo to caly czas czuje takie gniecenie i klucie przy watrobie a wieczorem i rano mam swedzenie skory pod pachami dzis zrobilem wyniki biochemia bilirubina 9,6 AST 20 ALT 35 GGTP111,0 Fosfataza alkaliczna 119,0 Dehydrogenaza mleczanowa 305 Glukoza 5,0 Bardzo prosze o odpowiedz na moje pytanie co mam dalej robic

Powinien Pan jak najszybciej zwrócić się do lekarza, który Pana operował. Ma Pan nieprawidłowe wartości enzymów wątrobowych oraz bilirubiny, co zwykle wskazuje na zaburzenia spływu żółci do dwunastnicy.