Zabieg usunięcia pieprzyka mieszczącego się obok jądra

Witam Piszę do państwa w celu konsultacji w sprawie usunięcie pieprzyka w dorażliwym miejscu. Pieprzyk mam od urodzenia, wyżej trochę niż jądra na wysokości obok członka (1cm). Chcę jego usunąć gdyż przeszkadza w depilacji, boję się że kiedyś mogę się o niego zaciąć. Dodatkowo myślę, że jest on zbyt wypóchły, jak nim poruszam to spokojnie widzę dół pieprzyka (mam tak od zawsze). Interesuje mnie jaka będzie cena takiego zabiegu Jeśli wiek potrzebny, to mam 19 lat rocznikowo

Witam,
cena usunięcia jednej zmiany tego typu w zależności od wybranej metody i gabinetu powinna zmieścić się w przedziale 200-300zł

Lek. Artur Jeliński Urolog

Ceny panu nieppodambo wszystko zlaezy od miejsca operacji ,sadze zre mozna to zalwic w ramach NFZ czyli za darmo ,proponuje zwrocic sie do dermatologa ( zmiany skorne powinny byc poddane badani hist pat co w przypadku leczenia w gabinecie prywatym moze wiekszyc kosz ok 100-20 0 zl.