Zabieg usunięcia polipa z zatoki szczękowej a nieregularny cykl miesiączkowy

Witam,proszę o informację czy istnieje mozliwosc przeprowadzenia zabiegu dot.usuniecia polipa z zatoki szczekowej w sytuacji gdy u pacjentki jest jeszcze plamienie po okresie (miesiaczki dosc nieregularne, krwawienie to ok 2 dni, pozostale np 6 dni to tylko plamka na dzien).Majac niewydolność cialka żóltego zazywałam Luteine 50. Obawiam się ze przepadnie mi termin zabiegu i niewiem czy na kolejny mam np. uregulowac cykl innymi hormonami?Czy sa przeciwskazania do zabiegu w moim przypadku?

Wiele zależy od dane lekarza. W moim odczuciu samo usunięcie zmiany z zatoki szczękowej metodą endoskopową nie jest bardzo inwazyjne i Pani sytuacja nie jest p/wskazaniem do jego wykonania. W ostateczności można przed zabiegiem po konsultacji lekarza zacząć przyjmować leki poprawiające krzepnięcie.