Zabieg wszczepienia implantu przy niedorozwiniętym podbródku

Witam, długo miałam kompleks niedorozwiniętego podbródka. Zdecydowałam się na powolne wypełnianie go kwasem hialuronowym. Niestety jest to zabieg nieprzewidywalny. Chcę zastąpić kwas implantem aby efekt był permanentny. Czy kwas można "podmienić" (hialuronidaza) czy musi się on całkowicie wchłonąć samoistnie? Szczerze mówiąc bardzo się boje ponownego powrotu do dawnej twarzy(wchłanianie) i potem nagłej zmiany(implant). Jakie jest najlepsze wyjście z tej sytuacji? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Szanowna Pani,
Najlepszym wyjściem jest zgłoszenie się do mnie na badanie, po którym wszystko się wyjaśni proszę zabrać ze sobą radiogramy, abym mógł określić jak Pani pomóc.
Wizytę można umówić drogą emaliową lub telefonicznie 508 713 484
kontakt@drjaworowski.pl

dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej