Zabieg wycięcia torbieli spojówki oka lewego

witam mam wyniki nevus compositus conjunctiva Excisio completa i jescze MelanA (+) , Ki67 (+) , HMB-45 (-) nie wiem co to znaczy Może ktoś wie ???? Jestem po zabiegu wycięcia torbieli spojówki oka lewego . Czy toś złego czy jakieś leczenie ?? Z góry dziękuję

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oznacza to: znamię barwnikowe złożone spojówki Zmiana łagodna. Jeśli została wycięta w całości leczenie jest zakończone.