Zabieg wydłużenia wędzidełka i zerwanie wędzidełka

Miałem zabieg wydłużający wędzidełko i po tygodniu samoczynnie się zerwało było przyszyte 1 szwem, lekarz powiedział ze nic nie szkodzi i samo się zrośnie czy mam upominać sę o ponowny zabieg czy poczekać aż się zrośnie

Na pewno w takim przypadku nie wykonuje się ponownych zabiegów. Rana jest już stara i należy poczekać spokojnie, a na pewno powoli zrośnie się tak jak powiedział lekarz prowadzący.