Zabieg wyłyżeczkowania jamy macicy

Dwa tygodnie temu miałam zabieg wyłyżeczkowania jamy macicy po krwawiłam około 4 dni potem plamiłam ale po trzech dniach plamienie ustało i było prawie czysto następne dwa dni potem znów zaczęłam plamić przez cztery dni a teraz to już krwawię chyba bo musiałam założyć podpaskę wkładka nie wystarcza jak do tej pory.Czuję dziwne parcie na kiszkę stolcową i na pęcherz i odczuwam tępy ból w okolicy podbrzusza.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u ginekologa czy wszystko prawidłowo się goi.
Pozdrawiam