Zabieg zaćmy posterydowej

czy przy zaćmie po sterydowej lepszy będzie zabieg tzw. jednodniowy pobyt w szpitalu czy zabieg gdzie trzeba leżeć parę dni w szpitalu, przy którym zabiegu będą mniejsze komplikacje z przyjecie się sztucznej soczewki

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy od objawów i stopnia zaćmy. Nie wiem do końca do lekarze okuliści zaproponowali. Proszę udać się do okulisty celem ustalenia najbardziej odpowiedniego postępowania.