Zabieg zamknięcia diastemy między górnymi jedynkami za pomocą kompozytu i lampy polimeryzacyjnej

Witam, 2 dni temu miałem zabieg polegający na zamknięciu 2mm diastemy między górnymi jedynkami za pomocą kompozytu i lampy polimeryzacyjnej, efekt super wszysto profesjonalnie wykonane w gabinecie Denmed. Moje pytanie brzmi : Jaka jest trwałość takiej odbudowy ok? Czy mogę używać płynu do płukania ust z alkoholem? Nie wpłynie to w jakiś sposób na wypełnienie? I czy jest to trwałe rozwiązanie z góry dziękuje za odpowiedź.

Witam!
Zamykanie diastemy przy pomocy wypełnień światłoutwardzalnych stosuje się od dawna i jest to rozwiązanie na wiele lat! Najnowsze wypełnienia tego typu tzw.nanokompozyty są bardzo trwałe i kosmetyczne! Nie mają na nie wpływu żadne czynniki zewnętrzne,wiec płukanka do ust nawet z alkoholem też nie będzie szkodliwa...
Pozdrawiam.