Zabieg związany z przepukliną pachwinową a szczepienie przeciw żółtaczce

Moje pytanie dotyczy sensu zaszczepienia się przeciw żółtaczce, lekarz który będzie wykonywał mi zabieg związany z przepukliną pachwinową powiedział, że nie ma sensu się szczepić związku z wysokim poziomem sterylizacji w szpitalu... czy faktycznie ma on rację?

pozdrawiam,

Witam , decyzja co do zaufania lekarzowi należy do Pana! Wg.zasad standardy postepowania we wszystkch ośrodkach zabiegowych w Polsce są na poziomie ŚWIATOWYM!!! z.żurawski