Zabiegi laserowe po stosowaniu Izoteku

Biorę Izotek od 10 miesięcy. Po terapii chciałabym skorzystać z jakiegoś lasera. Tylko jest ich wiele i nie wiem który byłby najlepszy. Wydaje mi się że laser na przebarwienia.

Ostateczną rekomendację terapii przedstawi lekarz medycyny estetycznej po obejrzeniu Pani twarzy. Moim zdaniem najskuteczniejszy w redukcji przebarwień pozapalnych jest Q-switch, natomiast jeśli chodzi o blizny potrądzikowe, polecam serię zabiegów laserem CO2.

Witam
Jeżeli głównym problemem był trądzik, to pozostałości po nim, tj. blizny oraz przebarwienia najlepiej zredukuje laser frakcyjny CO2. Najlepsze efekty widzę po połączeniu zabiegów laserowych z osoczem bogatopłytkowym. Po pierwsze przyśpiesza to gojenie i możemy pracować na mocniejszych parametrach, po drugie osocze samo z siebie stymuluje produkcję kolagenu, spłyca blizny i rozjaśnia przebarwienia pozapalne. Z laserów polecam eCO2 firmy Lutronic.

Dzień dobry,

Najlepiej w tej kwestii zdać się na specjalistę, który po konsultacji zaproponuje najlepsze dla Pani rozwiązania. W przypadku leczenia blizn potrądzikowych bardzo dobre efekty daje terapia laserem eCO2.

Pozdrawiam