Zabiegi laserowe usuwające owłosienie

Dzień Dobry, mam pytanie czy zabieg laserowy usuwający zbędne owłosienie usuwa je raz na zawsze czy zdarzają się przypadki, że zabieg trzeba po jakimś czasie powtórzyć. Drugie pytanie: czy to prawda, że usuwanie zmarszczek botoksem powoduje, że trzeba go stosować cały czas. Znajoma mówił, że stosując botoks zmarszczki robią się jeszcze większe, gdy zaprzestaje się stosowania botoksu.

Laserowe usuwanie owłosienia eliminuje większą część włosów, pozostałe, które w tej sesji nie zostały zniszczone usuwa się przy kolejnych razach. Lekarz umówi się i przedstawi ofertę i plan leczenia.
Zabieg z użyciem toksyny botulinowej typu A nie muszą być powtarzane i nie wpływa na powiększanie zmarszczek. Może je raczej przy odpowiednim zastosowaniu spłycać. Ważne jest doświadczenie i wiedza lekarza wykonującego zabieg.

Witam
Depilacja laserowa to seria zabiegów, co najmniej od 4 do 6. Jednorazowo laser działa tylko na 30% włosów, które w danej chwili są w okresie aktywnego wzrostu.
Nawet po całej serii depilacji odrasta około 30% włosów, lecz są one słabe i najczęściej dużo jaśniejsze. Najskuteczniejszy laser to Light Sheer.
Odpowiednio wykonywane zabiegi z użyciem toksyny botulinowej nie tylko spłycają zmarszczki, ale również zapobiegają ich pogłębianiu i powstawaniu nowych. Najważniejsza zasada to nie całkowite zablokowanie mimiki, czyli trzeba unikać robienia tzw,"blachy". Wtedy po kilku latach, nawet, jak nie będzie Pani stosowała tego typu zabiegów, skóra i tak będzie wyglądała lepiej.

Zabiegi laserowe starczają w zależności od rodzaju owłosienia od kilku do kilkunastu lat, warto równiez raz w roku wykonać zabieg przypominający.
Botox można stosować regularnie lub jako jednorazowy zabieg. Zmarszczki po skończeniu stosowania botoxu nie będą głębsze niż przed okresem jego stosowania.