Zabiegi na naczynka na twarzy

Witam, proszę o informację jaki zabieg/laser najlepiej zastosować na naczynka na twarzy. Nadmienię, że nie jest to rumień lecz czerwona pajęczynka w okolicach nosa. Proszę także określić czy w okresie wiosenno-letnim także można stosować takie zabiegi oraz czy długo występuje zaczerwienienie/opuchlizna i czy można po nich uczęszczać na siłownię, gdzie jak wiadomo występuje wysiłek fizyczny. PS Jakie występuje ryzyko niepowodzenia i czy mogą wystąpić blizny. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam Pana,

Możemy zamknąć siatkę naczyń na skrzydełku nosa, zabiegi najlepiej wykonywać w okresie jesienno-zimowym, od września do kwietnia.
Naczynko powinno zniknąć po jednym zabiegu, nie pozostaną blizny.
Do 5-7 dni po zabiegu może utrzymać się zaczerwienienie i pojawić strupek.Intensywne ćwiczenia na siłowni odradza się do 5 dni po zabiegu, aby nie zainfekować ranki.

Pozdrawiam i Zapraszam do Bona Dea

Metod jest kilka: koagulacja, laser, RF. W zależności rozległości i wielkości zmian, lekarz ustala wskazania i dobiera optymalną metodę. Najlepiej wykonywac zabiegi w okresie jesień-zima, w pozostałych miesiącach należy zwrócić szczególną uwagę na stosowanie kremów z wysokim filtrem. Kilka dni po zabiegi nalezy unikac siłowni, sauny, gwałtowanej zmiany temperatur.

Dzień dobry,

Polecam zabieg laserem Gemini.
Najlepszy na tę terapię jest sezon jesienno-zimowy, w pozostałych miesiącach wymagana jest ochrona kremem z wysokim filtrem.

Pozdrawiam