Zabiegi na stopy po usuwaniu haluksów

Mam usuniętego haluska (druty w stopie). Jakie powinnam mieć zabiegi na stopę? Wizyta do lekarza zajmującego się rehabilitacja jest dość droga, a mi zależy na samych zabiegach (które też są płatne i nie stać mnie na wizytę i zabiegi). Dlatego chciałbym się dowiedzieć o same nazwy zabiegów proponowane w przypadku osób po zabiegu usunięcia halusku.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza, który Panią operował. W razie konieczności zostaną zalecone odpowiednie zabiegi.