Zabiegi na usprawnienie dłoni po złamaniu ręki w nadgarstku

Witam Moja mama złamała sobie rękę w nadgarstku, lekarz źle jej złożył to złamanie, przez długi czas miała ją bardzo spuchniętą dłoń a teraz nie zgina ani nie rusza palcami. Podczas rehabilitacji bardzo ją ta ręka bolała. Czy mogę prosić o polecenie jakichś zabiegów na usprawnienie dłoni?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie jest możliwe polecenie ćwiczeń oraz zabiegów nie wiedząc kiedy doszło do złamania oraz czy doszło do pełnego zrostu. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.