Zabiegi operacyjne a rany szarpane na dłoni

20 października przechodząc przez płot, zahaczyłem ręką o wystający pręt i powstała rana szarpana na wewnętrznej stronie dłoni lewej(pomiędzy palcem wskazującym, a środkowym), rana została zaszyta niedługo po zdarzeniu, martwi mnie to że z tej rany przed zszyciem wyskoczył zginacz palca środkowego i w tej chwili nie jest na swoim miejscu znajduje się pod niezagojoną jeszcze raną, moje pytanie jest takie, czy potrzebny jest jakiś zabieg operacyjny, czy może samo wróci na miejsce?

Nie wiem o co Panu konkretnie chodzi z tym zginaczem czy o ścięgno czy o mięsień. Być może przez ranę widoczny jest mięsień czy też ścięgno co nie stanowi patologi, bo przez ziarninowanie rany, a potem naskórkowanie zostaną te części anatomiczne ręki pokryte skórą. Nie wymaga to leczenia operacyjnego.