Zabiegi pielęgnacyjne na twarz dla 24-latki

Jakie zabiegi pielęgnujące na twarz dla 24 latki w salonie kosmetycznym??? Chciałabym się dowiedzieć jakie zabiegi mogłabym zrobić na twarz po lecie, aby poprawić stan skóry??? mam cere mieszaną, mam gdzie nie gdzie ślady po pryszczach, ostatnio przechodziłam sporo stresów i moja twarz wygląda na zmęczoną. Chciałabym zrobić coś dla siebie.
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
Dobrym pomysłem na poprawę wyglądu skóry i pozbycie się zaskórników są wszelkiego rodzaju peelingi kosmetyczne, np. tzw. peeling kawitacyjny wykonywany za pomocą ultradźwięków lub peelingi enzymatyczne kwasami owocowymi, mlekowym lub pirogronowym (w zależności od typu cery). Po ich wykonaniu skóra jest odświeżona i przygotowana na przyjęcie składników odżywczych w postaci masek czy ampułek. O tym jaki konkretnie zabieg będzie w Pani przypadku najlepszy powinien zdecydować kosmetolog. Pozdrawiam.

Po okresie wakacyjnym polecam bardzo zabiegi nawilżające na skórę, jeśli występują blizny, bądź przebarwienia wtedy należy udać się do dermatologa lub do Kliniki medycyny estetycznej na konsultację, podczas której lekarz dobierze zabiegi na blizny potrądzikowe. Najczęściej stosowanym zabiegiem są peelingi medyczne.

Dobrym zabiegiem po lecie nawet 24-latce zaproponowałabym zabiegi z użyciem peelingów. Dobór peelingu, ew serię można dobrać po bezpośredniej konsultacji pacjentki,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel