Zabiegi po ześlizgu kręgów szyjnych

Miałem wypadek podnoszenie włazu kanalizacyjnego ześlizg w k¶gach szyjnych i lędźwiowych uszkodzenie barku cieśń łokci podczas rechabilitacji urządzenie które przesuwało się po kręgach po kazddym zabiegu większy ból w kręgach piersowych bliziutko pod łopatkami z lewej i prawej strony kręgów jakie stosować zabiegi

Witam, jeśli po zabiegach odczuwa Pan większe dolegliwości, to proponuję zmienić rodzaj zabiegów. Dobry masaż i terapia manualna odpowiednio wykonywane powinny poprawić Pana stan zdrowia. Jednak najlepiej jest jeszcze skonsultować się z lekarzem prowadzącym.
Pozdrawiam