Zabiegi przy rogowaceniu okołomieszkowego

dzień dobry jakie leki bądz zabiegi poleciłaby Pani na rogowacenie okołomieszkowe, które mam od 2 tygodni a natłuszczanie i wzbogacenie swojej diety w wit a i c nie przyniosło efektów ?

Polecam zastosowac zabiegi złuszczające np peelingi medyczne lub mikrodermabrazję. Na krosty polecam maści z neomycyną. I proszę mocno nie tylko nawilżać skórę, ale i natłuszczać.