Zabiegi z kwasami na przebarwienia po ciąży

WITAM SERDECZNIE,CHCE ZROBIEC SOBIE ZABIEGI Z KWASAMI PONIEWAZ A W OKRESIE CIAZY NABYLAM SIE STRASZNYCH PRZEBARWIEŃ,WYGLADAM STRASZNIE A LE KARMIE PIERSIA ,WIELE CZYTAŁAM ZE TO JEST PRZECIWSKAZANIEM DO TAKICH ZABIEGÓW ALE CZY JESLI PO ZABIEGU ODCIAGNEŁABYM SOBIE MLEKO Z PIERSI TO CZY WTEDY MIAŁABYM PEWNOSC IZ MOGE KARMIC DZIECKO DALEJ?CZY KWASY NAPRAWDE PRZENIKAJA DO MLEKA MATKI A JESLI TAK TO JAK DŁUGO SA W`NIM OBECNE.PROSZE O ODPOWIEDZ.POZDRAWIAM SERDECZNIE.

Witam,
odpowiem Pani w ten sposób, decydując się na taki zabieg ,naraża się Pani na reakcję stresową,co może skutkować np utratą pokarmu.Proszę poczekać do zakończenia karmienia. Na pocieszenie powiem ,że lato nie jest dobrą porą na takie zabiegi, ze względu na duże nasłonecznienie.

Szanowna Pan. Burza hormonalna związana z ciążą i połogiem nadal trwa. Dobrym krem fotoochronny bioderma avene..
Można na początek zastosować delikatne kwasy laktobionowe np. z zielonej serii neostraty.
Poważne zabiegi zalecam po lecie peelingi ,peelingi fototynamiczne..Powodzenia