Zabiegi z prądami i lampą Sollux a ciąża

Witam. Mam pytanie odnośnie poddawania się zabiegom ( prądy tens odcinek piersiowo-lędźwiowy i lampa sollux) we wczesnej ciąży. Poddałam się zabiegom całkiem nieświadomie w 2-4tygodniu ciąży, a dziś na teście ciążowym wyszły dwie kreski. Chciałabym się dowiedzieć jaki wpływ na płód mają takie zabiegi, czy mogło dojść do jakichkolwiek uszkodzeń? Czy mogą być jakieś powikłania przez te zabiegi? Proszę o odpowiedź. Bardzo się denerwuje tym faktem. Pozdrawiam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko ocenić wpływ tych zabiegów na płód, ponieważ nie prowadzono takich badań. Wskazana jest obserwacja. Jednak jest duża szansa, że dziecko będzie zupełnie zdrowe.
Pozdrawiam