Zabiegu fizjoterapeutyczne a starania o ciążę

witam niedługo zaczynam zabiegi fizykoterapeutyczne : laser , pole magnetyczne i prądy równoczesnie razem z mężem staramy się o dziecko czy zabiegi moga mieć zły wpływ na dni płodne i owulację czy jest możliwość że moga zaszkodzić nawet tak wczesnemu płodowi jeśli by był ?

Witam, trudno odpowiedzieć ma Pani pytanie w związku z ewentualna szkodliwoscia wymienionych przez Pania zabiegów na plod, gdyż nie przeprowadza sie badan na kobietach w ciąży. Z reguły niepoeinno sie przeprowadzać tego typu zabiegów nawet we wczesnym etapie ciąży ze względów bezpieczeństwa. Pozdrawiam