Zaburzenia oddychania przy zaniku małżowin nosowych

Cierpię na zanik małżowin nosowych i zaczynam się bardzo dusić, nie mogę nabrać powietrza do płuc, kłuje mnie w sercu i boli cała klatka piersiowa. Nie mogę spać i funcjonować już, co robić w takiej sytuacji , czy ja przez zanik śluzówki nosa mogę udusić się na śmierć ? Suchość w nosie i ból jest nie do wytrzymania, momentami prawie tracę przytomność z zaduszania, brakuje mi oddychania nosem, co mogę zrobić w takiej sytuacji, preparaty do nosa nie za bardzo mi pomagają , bo po chwili znowu jest

Witam. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego który Panią zbada głównie w celu wyeliminowania przyczyn leżących w dolnych partiach układu oddechowego (np. astmy). Objawy mogą świadczyć o alergi, i nie mogą bezpośrednio nie być związane z zanikiem małżowin. Empirycznie można zastosować preparat ceteryzyny