Zaburzenia akcji serca i badania

Serce. Okresowo odczuwam zaburzenia akcji serca, w piersiach drżenie w tym czasie puls jakby gubił uderzenia. W takiej sytuacji zrobiono EKG (dodatkowe skurcze nadkomorowe) i podano Metocard, wysłano do lek rodzinnego. Rodzinny zrobił EKG (wyszło ok ), zalecił Metocard - doraźnie, badania sód, potan, TSH wszystko ok. Byłem prywatnie u kardiologa, zrobił EKG (też ok) ECHO (min nie domykanie zast. mitralnej) zalecił Nebicard 5mg(1/4 na dzień). incydenty z sercem powtarzają się. Co robić dalej??

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę ponownie udać się do kardiologa. Być może konieczne jest wykonanie 24-godzinnego monitorowania EKG metodą Holtera. Po tym badaniu będzie można więcej powiedzieć na temat pracy serca. Może je zalecić kardiolog po badaniu lekarskim.