Zaburzenia cyklu miesiączkowego po odstawieniu plastrów antykoncepcyjnych

Dzień dobry, Moje pytanie dotyczy zaburzenia cyklu. Ostatni okres miałam 45 dni temu.W sierpniu odstawilam plastry Evra po 3 latach stosowania. We wrzesniu i październiku normalnie miałam okres. A od 24 października czekam i nic. Mam bole podbrzusza i krzyza (jakby na okres). Robiłam test i był negatywny. Dodam jeszcze ze a pazdzierniku przeprowadziłam sie do Warszawy (moze to stres?). Bede wdzieczna za pomoc. Pozdrawiam

witam,
stres mógł zaburzyć cykl hormonalny, jednak po odstawieniu plastrów zdarzają się tego typu sytuacje i powrót do funkcjonowania hormonalnego może potrwać do pół roku.