Zaburzenia czucia, brak odruchu Achillesa i Babińskiego po znieczuleniu podpajęczynówkowym

planowane cesarskie cięcia.Znieczulenie podpajęczynówkowe po ktorym nigdy nie wrocilo mi czucie w palcach: 2, 3, 4 i 5 w obu stopach.(uczucie jak u dentysty po znieczuleniu) do tego brach odruchu Achilles w lewej nodze brak odruchu Babińskiego , problem z utrzymaniem równowagi i osłabiona cała lewa strona, przewlekłe bóle głowy - powyżej Karku rozciąga się po ramie prawe do czoła.Co oznaczają moje symptomy?dlaczego nie mam Achillesa i Babinskiego co to znaczy w moim przypadku?

Witam!
Jeżeli rzeczywiści te objawy nastąpiły po znieczuleniu szczególnie zaburzenia czucia w stopach, brak odruchu z Achillesa i brak odruchu Babińskiego może to być związane z powikłaniem po znieczuleniu, mam tylko nadzieję, że jest to uszkodzenie tylko czasowe, bo tak bywa najczęściej. Radzę udać się do neurologa i mam nadzieję, że po jakimś czasie te wszystkie objawy ustąpią. Zaburzenia równowagi i osłabienie lewej połowy ciała też mogą się wiązać ze znieczuleniem podpajęczynówkowym, ale ich występowanie jest naprawdę rzadkie i osobiście nigdy ich nie widziałem. Ból głowy może być związany z przewlekłym zespołem popunkcyjnym, czyli wyciekiem płynu mózgowo-rdzeniowego w miejscu ukłucia. Jeżeli problem będzie przewlekły to może być konieczna tzw. plomba z krwi. Radzę udać się do neurologa. Natomiast trzeba przyznać, że jeżeli jest to związane z tym znieczuleniem to ma pani wyjątkowego pecha. Pozdrawiam.