Zaburzenia czucia kończyn dolnych

Witam, Mam zaburzeni czucia konczyn dolnych od tygodnia,praktycznie nie moge chodzic bo nie czuje stabilnie podloza, a jak juz chce w stac z lozka to chodze jak robot.Bylam u neurologa i zostalo mi przepisane milgamma N . Ja po 7 zastrzykach nie widze zadnej poprawy. Prosze o rade.

Z opisu niewiele wynika. Jaką lekarz postawił diagnozę? Dolegliwość może być o podłożu naczyniowym lub neurologicznym. Jeśli ma Pani chorobę nadciśnieniową i towarzyszy temu opuchlizna to może być to wynik niedokrwienia.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki