Zaburzenia czucia powierzchniowego u 57-letniej osoby

PROSZĘ O PORADE W SPRAWIE CZUCIA POWIESZCHNIOWEGO OTÓŻ JAK ZAŁOŻĘ JAKIEŚ SPODNIE TO OD CZUWAM NA NOGACH KŁUCIE I JAK BYM WEŁNĄ OBŁOŻYŁ NOGI TAK MNIE TO GRYZIE ŻE CZŁOWIEK POPROSTU SZTYWNY SIĘ ROBI

Może ma Pani uczulenie na tkaniny, z których są produkowane spodnie, należy spróbować nosić pod spodnie cienkie rajstopy, pozdrawiam