Zaburzenia czynności bioelektrycznej mózgu z cechami uogólnienia

Witam mój lekarz na podstawie badań eeg stwierdził opis zaburzenia czynności bioelektrycznej mózgu z cechami uogólnienia że mam padaczkę zrobilam jeszcze tomografie głowy opis mózgowie o jednorodnej gęstości bez zmian ogniskowych układ komorowy symetryczny nieposzerzony nieprzemieszczony struktury tylnego dołu czaszki niezmienione nie stwierdza się cech krwawienia śródczaszkowego układ kostny w badanym zakresie niezmieniony badanie rtg zweżone szczeliny miedzy kręgowej c5/ c6 proszę o opinie

W rozpoznaniu padaczki najważniejszy jest zapis eeg.

Pozdrawiam