Zaburzenia czynności bioelektrycznej mózgu z cechami uogólnienia a nerwica

dziękuję za opinię ale chciałam bym wiedzieć czy wyniki badań eeg 'zaburzenia czynności bioelektrycznej mózgu z cechami uogólnienia' mogą być związane z nerwicą czy z padaczką chciałam bym nadmienić że kiedy zaczyna mi się robić słabo drętwieje mi z tyłu głowa ciężko mi się oddycha obkłady zimne mi pomagają proszę o pomoc

W wywiadzie brak podstaw do podejrzenia padaczki

Opisane dolegliwości nie nasuwają absolutnie takiego podejrzenia

Zapis eeg jest badaniem pomocniczym a przytoczony fragment zapisu nie daje podstaw

do podejrzenia tej choroby.

Pozdrawiam ciepło