Zaburzenia czynnościowe na tle lękowym

Witam. Mam zaburzenia czynnościowe na tle lękowym. Biorę sulpiryd rano i wieczorem (100mg/dzienna dawka) i leviorn rano (30mg). Pierwsza dawka ścięła mnie z nóg. Spałem dosłownie. Cały dzień i noc. Czy ta ospałość minie? Czy mogę sobię podzielić dawkę 30mg Lerivonu na 15mg rano i wieczorem? Pozdrawiam

Witam serdecznie, zaburzenia czynnościowe obejmują szeroki zakres dolegliwości począwszy od zwykłego bólu głowy, aż po afazję. Dlatego wolałbym aby napisał Pan dokładnie o jakie to zaburzenia czynnościowe chodzi.
Bierze Pan bardzo silne leki, i rzeczywiście jednym ze skutków ubocznych Lerivonu bywa nadmierna ospałość.
Co do zmniejszenia dawki proszę kontaktować lekarza prowadzącego.
Radziłby też odwiedzić psychoterapeutę i sprawdzić czy nie ma możliwości leczenia Pana choroby bez pomocy farmakologii. Pozdrawiam i życzę zdrowia

Witam,
Takie podzielenie dawki chyba tylko pogorszy Pana stan.
Sugerowałbym przyjmowanie tylko 15 mg Lerivonu przez np. 10 dni, tak by Pana organizm się do niego przyzwyczaił, a później zwiększyć dawkę do 30mg. Oczywiście tylko na noc.
Pozdrawiam.