Zaburzenia depresyjno- lękowe i silny żal po stracie rodziców

boje się że zwariuje, stracę kontrole, mam myśli że wyskoczę przez okno z POWODU lęk - że nie mam już rodziców umarli na raka (zaznaczam że mam zaburzenia depresyjno-lękowe) braku bezpieczeństwa, że brak rodziny. Oni już nie wrócą czemu aż tak się boje?czy można zwariować przez ten ból żal??

Witam,
Każdy z nas czasem się boi. Zdarza się, że ten lęk zaczyna zatruwać nam życie. Tak jak Pani pisze - zaczynamy myśleć, że zwariujemy. Dzieje się tak czasem m.in z powodu nie uświadomionych przekonań, zapomnianych wydarzeń, wyobrażeń zbudowanych na podstawie interpretacji jakiś sytuacji, czy zachowań. Czasem dzieje się tak, ponieważ została zaburzona równowaga chemiczna w mózgu (jakichś substancji do zrównoważonego myślenia jest za mało).
Istnieją bardzo skuteczne sposoby przywrócenia spokoju.
Proszę aby Pani odwiedziła dwóch specjalistów - psychiatrę - on może przypisać Pani leki które poprawią funkcjonowanie mózgu oraz psychoterapeutę, który pomoże Pani zmienić sposób myślenia na taki, który będzie Pani odpowiadał.
Z pewnością odzyska Pani znowu kontrolę nad swoim życiem.
Zajrzałem do internetu i znalazłem tam informację:
- o psychiatrze - Danuta Jurowicz - Muchniewska, ul. Okrzei 31, Mikołów, 43-190, śląskie, 32-2262367

- o psychoterapeucie w Mikołowie (mam nadzieję, że to ta sama miejscowość w której Pani mieszka) i wydaje mi się, że warto z jego pomocy skorzystać.
Przemysław Stępień, ul. Krakowska 10, 43-190 Mikołów, mail: psychofit.pl@gmail.com
TEL.: 790 624 136
http://psychoterapeuta-mikolow.pl/

Pozdrawiam serdecznie

Artur B.

Zachęcam do zgłoszenia się do psychologa. Pomoże zarówno przepracować emocje związane ze stratą i żałoba, ale także poradzić sobie z lękiem, odbudować poczucie bezpieczeństwa, zaufania, a także odnalezienia w sobie na nowo pozytywnych emocji.