Zaburzenia emocji i zachowania u 30-letniej osoby

Córka 30 lat I gr.inw. od urodzenia Epi, DPmóz. zaburzenia emocji i zachowania, cukrzyca i inne.22pobyty w szpitalu a 7 w psychiatryku. Nie nawiąże kontaktu z rówieśnikami, nie znosi żadnych zmian np.przemeblowanie pokoju, kiwa się, nie rozumie żartów, stale sama,wrażliwa na ból,wszystko segreguje, nie rozumie mimiki i intencji ludzi. Agresywna ale zdolna (indywidualnie nauka i studia). Nie diagnozowana .Czy to autyzm dodatkowo

Jeżeli córka ma tyle schorzeń, to z pewnością jest pod opieką lekarza, być może także psychologa. Najlepiej, jak w sprawie wątpliwości skonsultuje się Pani z lekarzem, który prowadzi córkę. Ma on całościowy obraz, co ułatwi postawienie diagnozy.

Dzień dobry,

Córka była kilkakrotnie w szpitalu psychiatrycznym i z pewnością została zdiagnozowana - w wypisach szpitalnych powinna mieć Pani informacje.

Witam, zarówno córka jak i Pani za jej zgodą, macie prawo do otrzymania kserokopii wszelkiej dokumentacji medycznej na temat diagnozy i leczenia córki. Znajdzie tam Pani wszelkie potrzebne informacje. Pozdrawiam