Zaburzenia erekcji i masturbacja przy filmach pornograficznych

witam. Mam 27 lat i mam problem z erekcja. Czesto sie masturbuje przy ogladaniu filmow porno. Moja erekcja raz jest prawidlowa a drugi raz slaba. Najbardziej zastanawia mnie sytuacja ze zawsze mam prawidlowa erekcje w pozycji gdy "siedze na pietach", a w innej pozycji jest zdecydowanie trudniej doprowadzic do prawidlowej erekcji a na stojaco to chyba nie realne. Podczas kontaktu z kobieta kilka razy juz sie nie spisalem ze wzgledu na obawy ze nie osiagne erkecji i tak bylo . Prosze o pomoc

Jeśli problemy nie ustąpią, to pozostaje wizyta u lekarza seksuologa.
Pozdrawiam. JW

Witam, bardzo częste masturbowanie się przy silnych bodżcach jakimi są filmy pornograficzne, może osłabić zdolność osiągnięcia wzwodu oraz przeżywania orgazmu w sytuacji normalnego kontaktu seksualnego. Drogą do poprawy Pana zdolności do osiągania i utrzymania erekcji jest znaczne ograniczenie masturbowania się przy filmach pornograficznych. Jeżeli nie jest Pan w stanie kontrolować siebie w tym względzie lub po 2-3 miesiącach radykalnej zmiany przyzwyczajeń problem nadal będzie istniał proszę udać się do seksuologa. Pozdrawiam