Zaburzenia erekcji i problemy w życiu

Mam problem z pełna erekcja a mam 21lat , wcześniej takiego problemu nie miałem , jestem w stałym związku , uprawialiśmy często seks , a ostatnimi czasy nawet nie mam ochoty. Erekcja pojawia się na chwile i znika. Mam dość trudny okres ,problemy osobiste ,finansowe . Paliłem nałogowo dopalacze przez 2 lata... Jak sobie poradzić? Przeczekać ten gorszy okres ? Kiedyś po dłuższej przerwie z nałogiem wszystko wracało powoli do normy.Wspomóc się czymś ? Czy wszystko wróci do normy jak kiedys (samo)?

Dzień dobry,

Nie polecam przeczekania, ani wspomagania się na własną rękę.
Najlepiej jak uda się Pan osobiście do lekarza psychiatry, który przeprowadzi diagnostykę medyczną i zaproponuje odpowiednie postępowanie bądź skieruje Pana do innego specjalisty (np.: seksuologa, urologa, psychoterapeuty). Pomoc może Pan uzyskać w ramach NFZ - np.: w różnych NZOZ'ach lub Poradni Zdrowia Psychicznego.