Zaburzenia erekcji po silnym i długotrwałym stresie

Witam, mam 19 lat i problem ze wzwodem. Wszystko zaczęło się 3 tyg temu, gdy miałem trudny okres w swoim życiu, związany z trwałym stresem. Wtedy nie myślałem o sprawach seksualnych. Aktualnie jest ok i nie jestem zestresowany. Mam seksowną dziewczynę i przedtem było ok. Niestety teraz, po tym trudnym okresie mam problem ze wzwodem i nie czuję popędu. Próbowałem z dziewczyną już 3 razy i penis nie był twardy, chociaż czułem się podniecony. Z masturbacją jest podobnie. Proszę o pomoc Pozdrawiam

Witam
Prawdopodobnie Pana problemy są natury psychologicznej,
przede wszystkim wspomniany przez Pana stres.
Myślę, że najskuteczniejszym sposobem dotarcia do przyczyny
i znalezienia sposobu rozwiązania problemu jest podjęcie
odpowiedniej terapii psychologicznej.
Pozdrawiam serdecznie

Witam,
stres naturalnie ma negatywny wpływ na libido i może spowodować zakłócenia erekcji.
Ponieważ stres się kumuluje przez dłuższy czas, więc nawet jeżeli od kilku dni Pan nie jest już poddany działaniu stresu to nie rozładował się on jeszcze do normalnego poziomu. Z drugiej strony fakt że się Panu nie powiodło może Pana dodatkowo stresować i koło się zamyka. Stawia się Pan samemu pod presją bo nie chce Pan sprawiź sobie i dziewczynie zawodu. To wywołuje tzw. lęk przed sprawieniem zawodu i wymaga leczenia psychoterapeutycznego. Mimo to najpierw radziłbym Panu skontaktować się z seksuologiem,. Pozdrawiam i życzę powodzenia