Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 8 9 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zaburzenia erekcji po zabiegu wydłużenia napletka

Witam, mam 20 lat, jestem 10 dni po zabiegu plastyki napletka i wydluzeniu wedzidelka. Stosowalem sie do wszystkich zalecen lekarza, przy kazdym oddawaniu moczu odciagalem napletek za rowek, nastepnie dokladnie sie mylem. Przeprowadzam cwiczenia napletka kilka razy dziennie odprowadzajac go okolo 20 razy na jedna serie. Nie mam z tym problemow bez wzwodu, jednak w wzwodzie odczuwam bol pod koniec zoledzia, co powoduje zaburzenie erekcji. Czy to normalne czy wymagany jest nowy zabieg/jakas masc?
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Proszę o cierpliwość - jest niedługo po zabiegu. Do 20-30 dni mogą być pewne dolegliwości bólowe, jest to normalne. Proszę pamiętać że jest to uraz w bardzo delikatnym obszarze. Proponowałbym unikanie sytuacji wywołujących wzwód w tym okresie.

Urolog, absolwent McGill w Montrealu oraz Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jedyny urolog w naszym kraju, który wykonuje zabiegi LSWT Renova leczące zaburzenia erekcji. Uzyskał certyfikat EDAP TMS dla Ablatherm® HIFU oraz certyfikaty Polskiego Towarzystwa Urologicznego w urologicznej diagnostyce ultrasonograficznej. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz European Association of Urology. W 2008 roku był kordynatorem Misji Medycznej i Humanitarnej Związku Polskich Kawalerów Maltańskich w Gruzji.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety