Zaburzenia erekcji podczas pierwszego stosunku z dziewczyną

Witam! Mam problem z wytryskiem. Praktycznie co drugi dzień masturbowałem się przy pornografii. Dochodziłem bardzo szybko. Gdy zacząłem chodzić z dziewczyną uznaliśmy, że pora na pierwszy raz. Potrafiłem o niej fantazjować i masturbować się kilka razy dziennie. Lecz gdy doszło już do kontaktu płciowego nie pot. Wzwód zaczął maleć. Gdy tylko wróciłem i zacząłem myśleć o całym zajściu pełna erekcja. Co jest nie w porządku?

Dzień dobry!

Zazwyczaj takie problemy z erekcją podczas pierwszych prób stosunku związane są ze stresem sytuacyjnym i lękiem zadaniowym.

Pozdrawiam!

Problemy z inicjacją są częstym problemem. Zwykle pary sobie w końcy poradzą na zasadzie "prób i błędów", ale prościej i skuteczniej jest zgłosić się do lekarza seksuologa.
Pomoc jest przeważnie szybka i skuteczna.
Pozdrawiam. JW