Zaburzenia erekcji podczas seksu z nową partnerką

Witam Od roku spotykam się z dziewczyną. Od naszego pierwszego stosunku nie byłem sprawny jak jeszcze 3 lata temu. Mam 25 lat. Nie należę do długodystansowców. Zazwyczaj kończę po 7-15 minutach. Trzy lata temu, gdy spotykałem się z inną partnerką, kwestią była tylko zmiana prezerwatywy. Dziś nawet sporadycznie nie osiągam pełnego wzwodu przed pierwszym razem, potrafię go stracić podczas np. pobudzania partnerki oralnie. O 2 razie jak kiedyś nie ma mowy. Testosteron, tarczyca i EKG w normie

Dzień dobry!

7-15 minut jest całkowicie prawidłowym czasem trwania stosunku. W żaden sposób nie świadczy o problemie i nie jest powodem do nie nazywania się "długodystansowcem".

W kwestii osłabienia erekcji konieczna jest osobista rozmowa z seksuologiem i większa ilość informacji.

Pozdrawiam!

W pobliskiej Warszawie znajdzie Pan gabinet lekarza seksuologa.
Warto problem skonsultować ze specjalistą.

Pozdrawiam. JW, blog.seksuologia.com