Zaburzenia erekcji podczas zakładania prezerwatywy

witam, mam problem dotyczący erekcji, kiedy jestem z dziewczyna wszystko jest pieknie ładnie ale jak zaczynam zakładać prezerwatywe to troche mi opada i flaczeje, a jak sie uda zalozyc to stosunek trw niecała minute, dodac ze duzo pracuje jestem zmeczony i pracuje często pod presją i w stresie, mam 27 lat, czy mam jakieś zaburzenia? wystarczy terapia u sexuologa czy leki jakies?

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych. Jeśli przy większości stosunków (przez dłuższy czas, przy regularnym współżyciu) czas trwania zbliżenia to poniżej minuty, jest to wytrysk przedwczesny, który można i warto leczyć. Podobnie zaburzenia erekcji. Na podstawie kontaktu internetowego nie jest możliwe ocenić, czy lepszą dla Pana drogą będzie psychoterapia czy leczenie farmakologiczne.

Pozdrawiam!