Zaburzenia erekcji u 26-latka

Witam, mam 26 lat od niedawna poznałem partnerkę, która bardzo mi sie podoba, ale zauważyłem ze podczas pieszczot mój penis nie twardnieje jak powinien. Miałem w swoim życiu seksualnym 2 partnerki z jedną bylo super, z druga niestety tylko seks oralny i masturbacja. Przez ostatni rok miałem dużo przykrych rzeczy i stresu,rozstanie z narzeczoną i śmierć bliskich mi osób. A także prowadzę kuracje na niedoczynność tarczycy a testosteron mam na poziomie 1000 z 1500. Proszę o poradę

Porada internetowa nie byłaby wystarczająca, potrzebna jest wizyta u lekarza seksuologa. Na wizytę należy przynieść dotychczasowe wyniki badań i spis pobieranych leków.
Przy dysfunkcji gruczołu tarczowego problemy natury intymnej są dość częste.
Pozdrawiam. JW

Witam, przyczyny takich zaburzeń mogą być różne. W tak młodym wieku na pierwszy plan wysuwają się zaburzenia na tle psychogennym. Zdecydowanie najlepszym wyjściem dla Pana jest rozmowa z seksuologiem (urolodzy mniej znają się na tego rodzaju zaburzeniach), który wybierze odpowiedni rodzaj terapii. Jeżeli zdecyduje się Pan na taką wizytę, szansa na poprawę będzie bardzo duża. W ramach leczenia "doraźnego" można spróbować któregoś z preparatów doustnych (na receptę) Pozdrawiam RH