Zaburzenia erekcji u 26-latka a masturbacja

Witam, mam pytanie dotyczące wzwodu. Mam problem odkad pamiętam z aktywnością mojego penisa. Na początku zbliżenia robi się on twardy, ale po chwili robi się z powrotem miekki i bardzo trudno jest go doprowadzić do stanu sprzed zbliżenia. Od 17 roku życia lubiłem masturbację i nie wiem czy to nie wpłyneło na zdolnoścć wzwodową mojego penisa. Zaznaczę, że jestem w związku od 4 lat. Czy jakieś środki farmakologicze mogą przydać sie? Do jakiego lekarza udać się z tym problemem?

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa. Przeprowadzenie badań diagnostycznych oraz dłuższa rozmowa, zebranie większej ilości informacji, pozwoli odkryć przyczyny trudności i szukać rozwiązania.

Pozdrawiam!