Zaburzenia erekcji u 58-latka

mam problem .bardzo szybko mi mieknie i nie moge zadowolic zony i jest na mie wsciekla

Dzień dobry!

Aby skutecznie leczyć zaburzenia erekcji konieczna jest dłuższa osobista rozmowa z lekarzem seksuologiem i przeprowadzenie badań diagnostycznych. Zaburzenia erekcji powodowane są różnymi czynnikami, które najczęściej są niezależne od mężczyzny (zaburzenia hormonalne, naczyniowe, urologiczne itp.) Nie bez znaczenia dla trudności jest jednak także nastawienie partnerki, jej reakcja i stosunek do problemu - "wściekłość" lub akceptacja, zrozumienie i pomocność.

Pozdrawiam!